Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto działa również na terenie Tarnowa. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny dla stałych klientów przygotowaliśmy korzystne rabaty.
Oferujemy elastyczne rozwiązania zawarcia umowy najmu na okres krótko, średnio jak i długoterminowy.
Posiadamy nowoczesną i dobrze wyposażoną flotę samochodów. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie, nielimitowany przebieg kilometrów, w cenę wliczone są koszty serwisowe, auto zastępcze na wypadek awarii, sezonową wymianę opon.
Wynajmując samochód mogą Państwo skorzystać z dodatków jakie oferujemy: GPS, fotelik dla dziecka, dodatkowe ubezpieczenie, wyjazd poza granicę kraju.

Dostarczamy samochody w dniu wybranym przy rezerwacji w okolicę dworca głównego Polskiego Biegunu Ciepła.
Pracownik naszej wypożyczalni udzieli Państwu fachowej obsługi w kwestii wynajmu oraz funkcjonalności samochodu.

Opinia Klientów

Biuro Tarnów liczba ocen 214 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: BMW Seria 5 "Polecam firmę odkryj auto jestem stałym klientem cenny są bardzo dobre obsługa tez bardzo miła poza Panem który dostarczał auto do Tarnowa "

Curylo Beata

zdjęcie: Toyota RAV4 "Wszystko ok! Chętnie skorzystam ponownie z Państwa wypożyczalni. Szybki kontakt o każdej porze. Auta w dobrym stanie. Fotelik samochodowy premium faktycznie z górnej polki. "

Marta

zdjęcie: Fiat 500 "Świetny serwis, super obsługa, bardzo pomocni i wyrozumiali pracownicy, korzystam już któryś raz z kolei i na pewno nie ostatni. Dziękuję "

Kasia

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jaki sposób zostaliśmy obsłużeni i z samego samochodu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Ogromną wygodą jest fakt, że nie trzeba odstawiać samochodu w tej same lokalizacji, w której został odebrany. Już poleciliśmy Państwa firmę naszym znajomym. Bardzo dziękujemy. "

Iwona i Włodzimierz Wowczak

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "Coraz kolejny wypożyczalnia nie zawiodła mnie podczas rezerwacji. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. "

Milosz

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Tarnów
33-100 Tarnów, Dworcowa 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo dobra firma .Wypożyczyłem toyote yaris lecz nie miała zmienionych opon na zimowe wiec dostałem corollę w tej samej cenie.Obsluga bardzo miła.Pierwszy raz wypożyczyłem z tej firmy i nie zawiodłem się.”

Artur Sadowski

01-12-2023 - (Warszawa - lotnisko Modlin)