Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Częstochowa

Częstochowa słynąca przede wszystkim z klasztoru na Jasnej Górze jest głównym polskim ośrodkiem kultu Maryjnego i celem pielgrzymowania zaś od 1991 roku tytuł Honorowego Obywatela Miasta otrzymał Jan Paweł II.
Częstochowa to nie tylko miastu kultu religijnego lecz także ważny ośrodek turystyczny Jury Krakowsko-Częstochowskiej i największy ośrodek administracyjny, kulturalny i gospodarczy w północnej części województwa śląskiego.
Klienci odwiedzający tą piękną krainę geograficzną mają możliwość wynajmu samochodu z wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto, zaś odbiór pojazdu odbywa się w samym centrum miasta przy Dworcu Głównym.
Do dyspozycji klientów udostępniamy całą flotę samochodów od najmniejszych pojazdów 4 osobowych po 9 osobowe vany, które pomieszczą całą Waszą grupę na wspólny wyjazd.
Do odbioru pojazdu wymagać będziemy jedynie przedstawienia prawa jazdy, dowodu osobistego oraz karty kredytowej celem uregulowania należności za wynajem.

Opinia Klientów

Biuro Częstochowa liczba ocen 37 ocena 4.87 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Polecam w 100%. Już kilka razy korzystałam z Odkryj Auto i zawsze wszystko super i sprawnie, a obsługa miła. Auto Toyota Yaris Automat ekonomiczna polecam serdecznie "

Mariusz

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Pierwszy raz korzystalem z uslug tej wypozyczalni w dniach 9-12 lipca I jestem bardzo zadowolony. Wszystko bylo Super. Samochod Nowy Toyota Corrolla - Automat, dostarczony na czas a przy odbiorze zeobiono mi przysluge I odebrano samochod sprzed mojego hotelu. BRAVO! "

Rafal

zdjęcie: Toyota Aygo "Jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić tą wypożyczalnie. Wszystko tak jak było uzgodnione i auto podstawione na czas. Najbardziej podobał mi się brak dodatkowej opłaty za zwrot auta w innym mieście. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej wypożyczalni. "

Tomasz Pietruszka

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Jako pierwszy raz wszystko wspaniałe oprócz wydania pojazdu natomiast zwrot przebiegł idealnie i kulturalnie "

Przemyslaw Piorkowski

zdjęcie: Toyota Aygo "Super wypożyczalnia , obsługa bardzo miła, samochód podstawiony we wskazane miejsce. Polecam tą wypożyczalnie "

Monika Lesniewska

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Częstochowa

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo dobra firma .Wypożyczyłem toyote yaris lecz nie miała zmienionych opon na zimowe wiec dostałem corollę w tej samej cenie.Obsluga bardzo miła.Pierwszy raz wypożyczyłem z tej firmy i nie zawiodłem się.”

Artur Sadowski

01-12-2023 - (Warszawa - lotnisko Modlin)